Таке рішення про відставку прийняли 14 вересня

Читайте також: Це зміцнить українське військо: що передбачає новий закон про гендерну рівність в ЗСУ

"Скільки б не критикували Російську Федерацію, але ми всі прекрасно розуміємо, що вони всі в першу чергу зациклені на патріотизмі, вони всі росіяни розуміють, що їхня держава наймогутніша в світі, і найсильніша в світі. І їхня держава, з їхнім президентом Путіним може дати відсіч будь-кому", – говорив екс-мер Полтави про відданість росіян Путіну.

А вже в 2015 році мер разом з водієм намагався втекти від розлючених активістів, його авто збило місцевого депутата.

Олександра Мамая неодноразово звинувачувала у корупції і відома суддя Лариса Гольник. Саме вона вела його справу про конфлікт інтересів. Річ у тім, що міський голова надав своїй падчерці дозволи на встановлення торгових павільйонів без відповідних процедур. Із суддею Гольник Мамай вирішив домовитися. Однак та відмовилася "покривати" корупційні оборудки.

Минулого року на Ларису напали двоє невідомих у масках. І суддя підозрює, що це були люди з оточення Мамая, мстилися за непоступливість.

Ніяких зрушень немає, і я не очікую, що буде щось зроблено. Поліція намагалася, принаймні слідчі, здійснити заходи по виявленню можливих організаторів, проте прокуратурою це було заблоковано, – заявила суддя Лариса Гольник.

Цієї п'ятниці Олександра Мамая на позачерговій сесії місцеві депутати таки відправили у відставку. Мером Полтави він був з 2010 року, встиг побувати у "Партії регіонів", у 2014 році вийшов звідти. А вже за рік вдруге стає міським головою, отримавшивши у другому турі більше 60 % голосів виборців.

Виконувати обов'язки мера Полтави буде новий секретар міської ради Олександр Шамота. Той, якого три роки тому збив автомобіль Мамая.

"Я підготую і направлю відповідний лист до регламентного комітету ВР, і вже він буде вирішувати, коли вони розглянуть питання, щодо виборів у Полтаві", – сказав новоообраний секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

Сам же Олександр Мамай, звісно ж рішенням не погоджується.

"Ніякої відставки не було, тому, що міський голова сесію не відкривав, тому, що не було кворуму. Буду далі працювати", – запевнив Мамай.

А як він планує далі працювати, обіцяє розповісти у понеділок, на прес-конференції.