Однак є чудова можливість для тих, хто хоче більше знати про все, що відбувається у рідній країні, зазначає 24 Канал. Інтернет-телебачення GONET.TV пропонує спеціальний тариф, призначений саме для українців, які перебувають за кордоном.

Читайте також Скільки грошей заощаджують українці в Польщі

Цей тариф надає доступ до багатьох національних каналів, таких як 1+1 International, ICTV, Новий канал, СТБ, Квартал ТВ, Рибалка ТВ, дитячих та спортивних каналів, а також до улюблених передач.

Крім того, провайдер пропонує зручні для перегляду функції, як стоп, пауза, запис та перегляд з архіву до 7 днів. Це означає, що ви не пропустите жодного важливого моменту під час перегляду передачі та зможете подивитися улюблені телепрограми у зручний для вас час та у будь-якому місці.

З GONET.TV ви матимете доступ до улюблених телепрограм у будь-який час / Фото GONET.TV

Тариф "Україна" надає можливість не тільки залишатися в курсі подій на Батьківщині, але й переглядати місцеві телеканали та тренуватися в покращенні іноземної мови, що допоможе в житті у чужій країні.

Звичайно, ми розуміємо, що наші користувачі можуть дивитися телебачення за допомогою різних пристроїв. Тому наш провайдер онлайн ТБ надає вам можливість користуватися додатком на смартфоні, ПК, планшеті чи смарт-телевізорі. Ба більше, ми забезпечуємо високу якість передачі даних, навіть якщо у вас обмежена швидкість інтернету. Ви також можете дивитися улюблені шоу зі стабільним зображенням і звуком у всьому ЄС,
– наголосили у компанії GONET.TV.

GONET.TV надає можливість дивитися ТБ на будь-якому пристрої / Фото GONET.TV

Тож не вагайтеся і приєднуйтеся до сім'ї телеглядачів GONET.TV вже сьогодні. Зверніться до провайдера за детальнішою інформацією про тариф та отримайте можливість насолоджуватися улюбленими телепередачами з будь-якого місця світу.