"Розводчики котят" готові йти дуже далеко, тільки б не виконувати Конституцію. От вчора під час тестів з "впровадження" сенсорної кнопки, дійшли до того, що засовували сірники в пульти для голосування, підставляли телефони і т.д.", - написав Віктор Балога на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Так, я хочу сказати - якщо людина по своїй натурі шуллер, вона завжди буде шукати можливість обвести когось кругом пальця, щоб не працювати по закону. Вони так звикли жити. Але виглядає дуже гидко, коли ці шуллери ллють бруд на молодих хлопців з опозиції, які просто вимагають від них бути чесними перед законом і своїми виборцями", - додав народний депутат.

На думку Балоги, без впровадження персонального голосування починати другу сесію парламенту сьомого скликання не варто.

"Але нехай собаки лають. А ми, якщо хочемо захистити Конституцію, не маємо права дозволити розпочинати сесію ВР без впровадження Ради - 3,4,5 – будь-якої. Головне, аби на ній не могли грати "піаністи", - пояснив політик.

Нагадаємо, у Верховній Раді депутати протестували сенсорні кнопки системи для голосування "Рада-3". Демонстрував нововведення, зокрема, лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк.

У свою чергу, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов показав журналістам, як включити сенсорну кнопку мобільним телефоном і звільнити одну з рук для голосування за колегу: регіонал просто придавив кнопку телефоном, червоний вогник при цьому загорівся.