Про це 24 Каналу повідомили поінформовані джерела. Місцеві повідомляли про потужну детонацію, а також стовп диму, що було видно за десятки кілометрів.

Дивіться також Змагання у брехні: головні російські вкиди напередодні виборів та Олімпіади у Франції

Вибухи у Воронезькій області

Вночі 7 липня дрони СБУ вразили польовий склад боєприпасів біля населеного пункту Сергіївка Воронезької області. Зазначається, що на площі у 9 тисяч квадратних метрів ворог зберігав ракети класу "земля-земля", "земля-повітря", снаряди для танків і артилерії, ящики з набоями для вогнепальної зброї.

Саме з цього складу окупанти постачають боєприпаси своїм військам в Україні,
– констатує джерело.

Зазначається, що згідно з прогнозом "бавовн" від СБУ, найближчим часом утримається висока ймовірність раптових детонацій на об’єктах російського ВПК, який працює на війну проти України.

Детонація складу боєприпасів у Воронезькій області: дивіться відео

Росіяни скаржаться на приліт безпілотника: дивіться відео

Що відомо про атаку

Вже класично після атаки російська влада повідомила про збиття всіх дронів та відсутність "потєрь". Так, губернатор Олександр Гусєв, писав, що вибухи почалися після падіння уламків. Однак він переконував, що попри потужну детонацію, жертв немає. Він вказав, що силами славетної російської протиповітряної оборони було виявлено та знищено декілька безпілотників над територією Воронезької області. Однак він справді визнав, що пожежа почалася після атаки безпілотників.

Вибухи були настільки потужними, що в регіоні оголосили надзвичайний стан. Згодом стало відомо, що влада підготувала автобуси для евакуації мешканців прилеглих населених пунктів. З населенням нібито проводиться інструктаж задля забезпечення безпеки громадян.

Цікаво, що місцеві бідкалися, що детонація після атаки БпЛА тривала не менше трьох годин. Окрім цього, повітряна тривога у регіоні лунала понад 8 годин.