Рейси скасували у неділю, 2 січня 2022 року. Про це повідомило видання, посилаючись на дані підрахунку сайту відстеження FlightAware.

Зауважте Авіакомпанія втричі збільшила зарплати пілотам через глобальну кризу галузі

У світі скасували орієнтовно 3300 авіарейсів

Понад 3300 рейсів скасували у неділю (мовиться про 2 січня – 24 канал), зокрема понад 1900 рейсів – які прилітають чи вилітають з або в межах Сполучених Штатів,
– мовиться у повідомленні.

Ба більше, якщо враховувати рейси, які затримали, проте не скасували, то йдеться про понад 4800 рейсів.

Причини скасувань та перенесень рейсів дві:

  • на тлі поширення штаму коронавірусу Омікрон;
  • через несприйнятливі погодні умови.

Зокрема відомо, що багато екіпажів через поширення коронавірусу пішли на карантин. До того ж деякі працівники авіакомпаній бояться заразитися коронавірусом. Саме тому вони оформляють лікарняні або беруть відпустки.

Коротко про останні новини щодо авіаційних рейсів

  • У січні 2022 року через дефіцит кадрів американська компанія United Airlines пропонує своїм пілотам втричі більшу зарплату. Дефіцит персоналу виник через поширенням штаму Омікрон.
  • 27 грудня авіакомпанії також масово скасовували рейси. Мовилось про понад 2 200 авіарейсів по всьому світу. Це трапилось через поширення коронавірусу.
  • Окрім того, німецька авіакомпанія Lufthansa заявила про скасування 33 тисяч рейсів у зимовому розкладі. Причина у тому, що пілоти просто не можуть вийти на міжконтинентальні рейси через те, що захворіли на Омікрон.

Омікрон має потенціал стати небезпечнішим за Дельту, – дивіться відео