Albert - так звати цього "розумного" порадника – підкаже як краще приготувати курку, як зав’язати краватку, і взагалі – може виконувати функцію універсального помічника по дому.Сенсорний пристрій однаково добре розпізнає дотики та голосові команди, і з його допомогою можна управляти абсолютно всіма системами розумного будинку – вмикати/вимикати світло, регулювати температуру повітря в кімнаті, керувати усією доступною технікою чи відчиняти двері гостям.

За визначенням самих творців, Duo – це повноцінний комп’ютер у форматі домашнього дзеркала. Працює воно на власній операційній системі Home OS. Його можна використовувати як планшет або телевізор: гортати інтернет-сторінки, переглядати відео та слухати музику.

Дзеркало має свій магазин додатків, які можна завантажувати та встановлювати на вибір, а відкритий вихідний код дає можливість розробникам створювати власні програми.Ну і, звісно, яким би "розумним" не було дзеркало, воно завжди залишатиметься просто дзеркалом, яке гармонійно доповнить будь-який інтер’єр сучасного дому.

Читайте також: Як користувачі Інтернету зможуть смакувати напої в онлайн-режимі