Співачка подякувала всім, хто повірив і підтримав її в ході відбору представника України на Євробаченні: "Для мене Ваша довіра — це найголовніше. Я не хочу мати нічого спільного з маніпуляціями, корупцією і амбіціями окремих особистостей, чиїми інтересами вони б не прикривалися".

"Зараз оголошено ще одне так зване "голосування ". Я більш ніж упевнена, що люди, які намагаються провернути це, зроблять все, щоб довести свою правоту і в черговий раз принизити мене і інших артистів. Я розумію, що у них немає іншого виходу . Навіть якщо їм доведеться визнати, що люди проголосували за мене, вони зроблять все, щоб вилити на мене потоки бруду і переконати всіх, що переголосування робилося спеціально "під Джамалу", — зазначила вона.

"Я ухвалила непросте для себе рішення — не брати участь ні в яких показових розбірках, недоголосуванню, єдина мета яких, заробити ще трохи грошей на ажіотажі навколо Євробачення", — додала співачка.

Джамала принесла щирі вибачення всім своїм шанувальникам, які розраховували побачити її в "суперфіналі", але піти на це, відзначила вона, "означало б перестати бути самою собою".