Ви коли-небудь замислювалися про те, як змінилося б ваше життя, якби вам вдалося виграти в лотерею? Від можливості втілити мрію вас відділяє всього один клік!

Величезний призовий фонд лотереї Powerball вистояв ще один тираж, і ви все ще можете отримати шанс стати мультимільйонером, купивши білет на найближчий тираж, який призначений на цю середу.

Неймовірний приз у 432 мільйони доларів буде розіграно в цю середу, 15 вересня.

Призовий фонд переступив позначку в 400 мільйонів доларів, і міжнародний сервіс Thelotter.net, як і Національна лотерея США, відзначають помітне зростання продажів білетів онлайн за останні два тижні. Будь-який наступний тираж може виявитися останнім у довгій серії акумуляції.

Жителі України також можуть взяти участь в тиражі лотереї США. Досить заповнити офіційні лотерейні білети на сайті theLotter.net, найбільшому у світі сервісі з продажу лотерейних білетів онлайн, який пропонує українцям шанс виграти один з призів лотереї Powerball за мінімальною ціною за одне поле, менше 5 доларів США.

Ми працюємо вже більше ніж 18 років і за цей час ми принесли 104 мільйони доларів більше, ніж 6 мільйонам іноземним користувачам з усього світу. Серед найбільших переможців на сайті TheLotter жінка з Панами, яка виграла 30 мільйонів доларів і Сальвадорець, який виграв 1 мільйон доларів,
– пояснив представник пресслужби сайту Адріан Коореманс.

Ось як це працює

"Як свідчать правила лотереї Powerball, вам не потрібно бути американським громадянином, або резидентом, щоб брати участь в американських лотереях. Використовуючи онлайн лотерейний сервіс, ви можете брати участь в тиражах лотереї Powerball США з офіційними білетами", – пояснив Коореманс.

Грати в лотерею онлайн на сайті theLotter просто:

  1. Створіть обліковий запис на сайті і виберіть Powerball з більш, ніж 50 доступних на сайті лотерей.
  2. Відзначте на полях ваші номери: для гри в Powerball вам необхідно вибрати 5 основних чисел від 1 до 69 і куля "Powerball" від 1 до 26.
  3. Підтвердіть ваше замовлення.

"Після того, як ви оформите замовлення на офіційні лотерейні білети Powerball, наші місцеві агенти в США куплять їх від вашого імені", – розповів Коореманс.

Вам залишиться лише дочекатися результатів тиражу. Якщо вам пощастить виграти, сервіс надішле вам відповідне повідомлення.

Серед найвідоміших переможців на сайті – Наталія з України, яка вгадала виграшну комбінацію з п'яти основних номерів Mega Millions США – 1, 10, 57, 66 і 75, що принесло їй надзвичайний виграш в 1 мільйон доларів! Якби вона вгадала ще і додатковий Mega Ball, який в тому тиражі випав під номером 4, сума її виграшу склала б 15 мільйонів доларів.

Скільки коштує участь в тиражі лотереї Powerball для жителів України?

TheLotter.net пропонує 1 білет для участі в тиражі в лотереї Powerball за мінімальною вартістю в 5 доларів США за білет, ця вартість вже включає в себе комісію сайту. У разі виграшу джекпоту, сайт не стягує ніяких додаткових комісій з виграшу.

Купуйте білети на найближчий тираж Powerball сьогодні, і приголомшливий приз може дістатися вам вже в ці вихідні!

Lotto Direct Limited управляє thelotter.net. Lotto Direct Limited ліцензований Управлінням з азартних ігор Мальти; Ліцензія MGA / CRP / 402/2017. Тільки 18+. Азартні ігри можуть бути шкідливими, якщо їх не контролювати. Будь ласка, грайте відповідально. За більш детальною інформацією перейдіть на https://www.rgf.org.mt/