Колишній чоловік загиблої Марк Бертон подав позов до суду, в якому заявив, що актор змушував дівчину приймати медикаменти, від передозування яких вона померла, повідомляє Рeople.

На думку Бертона, Керрі "використовував своє багатство і статус знаменитості, щоб незаконно отримувати і поширювати медикаменти, що викликають сильне звикання, в даному випадку смертельні психотропні препарати, застосування яких знаходиться під контролем".

Джим вже відповів на звинувачення в свою адресу.

Який сором. Але в такій ситуації я не бачу для себе іншого виходу, крім як піднятися і захищати свою честь. Я не прощу цю безсердечну спробу нажитися на імені жінки, яку я любив. Сподіваюся, коли-небудь люди перестануть намагатися збагатитися на цій історії і дадуть Катріоні спокій, якого вона так шукала,
– заявив актор.

Нагадаємо, Катріона Уайт наклала на себе руки у вересні 2015 незабаром після завершення стосунків з Керрі. Дівчині було 28 років. Причиною смерті стало передозування ліками, поруч з її тілом були знайдені таблетки. Поліція виявила в будинку загиблої передсмертну записку.

Керрі і Уайт почали зустрічатися в 2012 році. Їх роман тривав кілька місяців. В січні 2013 року Уайт вийшла заміж за Марка Бертона, згодом пара подала на розлучення. Навесні 2015 року відносини з Керрі відновилися.

На похоронах Катріони Керрі ніс труну, а згодом у Twitter виклав своє спільне фото з Катріоною, яке підписав: "Любов не можна втратити".