Саме в цей день народився бунтівник - американець Джіммі Коннорс. Легендарний Артур Єш, Голова АТР-туру казав: ”Клянусь, кожен раз коли я прохожу повз Коннорса в роздягальні, я стискаю волю в кулак аби не врізати йому по обличчі. Мене нудить від нього. Він міг би стати достойним гравцем у тенісі, але Джиммі не заспокоїться доки повністю не зруйнує цю гру”.

Джимбо першим дозволив собі лаятись на суддів та гравців, висловлювати своє обурення, показуючи середній палець або привселюдно знімаючи шорти на корті. А його улюблений жартом - швидко перебігти на сторону суперника і затерти ногою слід від спірного м’яча.

Та ще більші емоції переповнювали любителів тенісу, коли Коннорс демонстрував свою феноменальну гру. Самовпевненість американця дозволяла йому стверджувати, що саме він вигадав дворучний бекхенд.

Нібито будучи у 2-річному віці, інакше підняти ракетку він не міг. Та мало хто у світовому тенісі досі зумів поєднати великі здобутки з вульгарною грою. За свою 17-річну кар’єру Коннорс виграв 120 титулів, серед яких 8 Гренд Слемів.

Цікаво що Надаль та Федерер на двох завоювали 125 трофеїв. Зоряним для Джамбо став 1974 рік, коли перед Уімблдоном, він немов би у казці, закрутив роман з найкращою тоді у жіночому тенісі Кріс Еверт. І вони спокійно в одиночних розрядах підкорили лондонські корти. Та гарячому серцю американця, була потрібна така ж друга половинка. Тож згодом він одружився із зіркою плейбою Патті Макгвайр.

В цей же рік йому підкорились усі Гренд Слеми окрім Ролан Гаросу. Та виграти чемпіонат Франції йому невдалось лиш через свою відсутність. Через конфлікт з федерацією тенісу Франції Коннорс 5 років не допускався до цих змагань.

Досі залишився не битим рекорд Джамбо - 1337 перемог. Останній свій поєдинок Коннорс провів у віці 44 років. І не факт, що в свої 58 він не повернеться на корт, адже Коннорс офіційно так і не заявив про завершення своєї неймовірної кар’єри. Він повністю перевернув погляд на теніс, який до нього вважався справою для білоручок.