"Порушення угоди може підірвати ситуацію в республіці. Існує реальна загроза кровопролиття і відповідальність за це ляже на гаранта виконання цієї угоди. Південна Осетія може опинитися на межі громадянської війни. Просимо вашого термінового реагування", — йдеться у звернення Джиоєвої.

У документі підкреслюється, що угода, гарантом виконання якого виступила російська сторона, не виконана з вини прихильників екс-президента Південної Осетії Едуарда Кокойти в парламенті республіки.

"9 грудня 2011 року між мною та чинним тоді Президентом РПО Кокойти Едуардом була підписана компромісна угода, гарантом виконання якої виступила російська сторона в особі Сергія Винокурова. Ми виконали всі взяті на себе зобов’язання і закликали народ Південної Осетії, щоб уникнути кровопролиття розійтися і зняти таким чином напруженість у суспільстві. Згідно із домовленостями генпрокурор Таймураз Хугаєв і голова Верховного Суду Ацамаз Біченов, які повністю дискредитували себе в очах народу, повинні були піти у відставку. Однак в порушення пункту 2.2 цієї угоди, парламент сьогодні не звільнив їх від займаних посад" , — сказано в тексті.