“Я не виключаю, що Chevron міг піти із цього проекту ще й за результатами розвідки видобутку сланцевого газу в Польщі. Тобто там достатньо негативні результати розвідувального буріння. А поклади – вони однакові як в Україні, так і в Польщі. Геологічні залягання сланцевого газу однакові”, - пояснив експерт в ефірі Телеканалу новин “24”.

На думку Землянського, Україна постійно говорить “про те, чого не знає”. Адже довгий час наші посадовці говорили про можливість заміщення природного газу сланцевим, навіть не провівши розвідки та побудувавши певної інфраструктури.

Читайте також: Україна купує всі види енергоносіїв у РФ, — експерт

Він зазначив, що залучення до проекту інших інвесторів – це перспектива “довгих років”, і те, що Chevron відмовився від Олеського проекту – це “досить тривожний і негативний сигнал”.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що компанія Chevron вирішила в односторонньому порядку вийти з проекту з освоєння Олеської площі.

Заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий підтвердив плани американської нафтогазової компанії Chevron вийти з проекту щодо освоєння Олеської площі.