ВПО можуть подати повторну заявку

Усі внутрішні переселенці, які намагалися оформити державну допомогу до 30 квітня через застосунок Дія, але не отримали її, мають можливість до 1 жовтня оформити заяву повторно, розповіли в Мінреінтеграції.

Цікаво Ексклюзивна акція: де взяти стартовий капітал

Як подати повторно заявку

Щоб подати заявку на отримання виплат потрібно до 1 жовтня цього року прийти особисто до органу соцзахисту та написати ще одну заяву або ж надіслати таку заяву поштою.

При цьому треба зазначити, зокрема, номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) або персональних даних одержувача та підтвердити факт подання через Дію попередньої заяви, що була ще навесні (наприклад скріншот).

Як ВПО повторно подати заявку на виплати від держави / Інфографіка Мінреінтеграції

Хто має право на статус ВПО

Статус ВПО може отримати доросла людина віком від 18 років та дитина віком від 14 до 18 років особисто. Малолітні діти до 14 років, недієздатні чи особи дієздатність яких обмежено через законного представника. Ним можуть бути батьки, родичі, опікуни тощо.

Зауважте що на статус ВПО можуть розраховувати й особи без громадянства та ті, хто має посвідку на постійне місце проживання, які через бойові дії були змушені покинути свої домівки.