"Попередні переговори йдуть, і ми підключили до вирішення питання переговорів щодо виплати боргів профспілку, яка з нами дуже тісно працює. І, за нашими попередніми даними,"АероСвіт" усі свої зобов'язання по виплаті зарплати, виплаті боргів, які є, обіцяє виконати", - повідомив Володимир Козак під час сьогоднішньої прес-конференції.

Міністр інфраструктури переконаний, що вихід зі складної ситуації авіакомпанія знайде у рамках закону.

"Вважаю, що компанія має знайти вихід з цієї ситуації. І найголовніше - компанія повинна розрахуватися з боргами, в першу чергу, перед своїми працівниками - і колишніми, і сьогоднішніми. Виплатити заробітну плату і всі належні платежі. Вважаю, що це обов'язок, це імідж компанії "АероСвіт". Тому це питання буде у рамках закону", - додав Козак.

Нагадаємо, в останні місяці минулого року сотні пасажирів українських авіакомпаній пережили шок. Люди проводили в аеропортах по кілька діб в очікуванні свого рейсу.

Майже всі ці авіакомпанії входять до альянсу "Українська авіаційна група" і належать українському мільярдеру Ігорю Коломойському. Наприкінці року "АероСвіт" та "ДонбасАеро" розпочали процедуру банкрутства, "ДніпроАвіа" припинила польоти.