Міністр економіки ФРН Роберт Хабек заявив, що влада Катару у ході перемовин продемонструвала навіть ширшу підтримку, ніж очікувалось. Партнерство країн – серйозний крок Німеччини на шляху до енергетичної незалежності від Росії на тлі повномасштабного вторгнення в Україну.

До теми Коли Європа може повністю відмовиться від російських енергоносіїв

Партнерство Німеччини і Катару

Міністр економіки Німеччини відвідав столицю Катару Доху 20 березня. У ході зустрічі з еміром Катару шейхом Тамімом бен Хамадом Аль Тані країни домовились про довготермінове енергетичне партнерство.

За словами Роберта Хабека, очільники німецьких компаній, які супроводжували його під час візиту у Катар, тепер проведуть з катарською стороною детальні перемовини щодо підписання контрактів. Разом з тим німецький посадовець не уточнив, про які конкретні об'єми партнерства мовиться.

Бачимо стрімку динаміку. Емір (Катару – ред. 24 канал) продемонстрував навіть ширшу підтримку, ніж ми очікували,
– заявив Хабек.

До слова, міністр економіки Німеччини зазначив, що узгоджене партнерство з Катаром передбачає не лише постачання скрапленого природного газу у ФРН, але й розробку відновлювальних енергоносіїв, а також заходи, спрямовані на підвищення енергоефективності.

Зверніть увагу – Якої позиції дотримується Китай і як він буде себе поводити: дивіться відео