Після нападу Росії на Україну Tikkurila обмежила свою роботу в Росії. Однак через понад 3 місяці війни вона вирішила приєднатися до довгого списку компаній, які повністю покинули ринок країни-терористки.

До теми Бренд одягу Mango остаточно йде з російського ринку

Tikkurila повністю виходить з російського ринку

Після вторгнення Росії в Україну Tikkurila Group припинила продаж продукції держпідприємствам, нафтогазовій та авіаційній промисловості та іншим підприємствам країни-агресорки, які потрапили під санкції.

У заяві компанії, яку оприлюднили 20 червня, мовиться, що вона наразі здійснює лише мінімальний обсяг продажів у Росії. І лише для того, щоб отримати достатню для виплати зарплати співробітникам кількість місцевої валюти.

Через нашу нездатність стабільно працювати навіть на цьому мінімальному рівні PPG ухвалила рішення активувати варіанти виходу з Росії, включаючи можливий продаж або контрольований вихід з російського ринку,
– заявили в компанії.

У Tikkurila також планують пожертвувати чистий прибуток від діяльності в Росії у 2022 році некомерційним організаціям, які надають пряму гуманітарну допомогу.

Цікаво Італійський енергогігант Enel йде з Росії – продає активи "Лукойлу" і фонду "Газпромбанку"

Коротко про Tikkurila Group

  • Tikkurila – провідна компанія з виробництва фарб у Скандинавії. Її підприємства розташовані в 11 країнах.
  • У Росії компанія має 3 виробничі майданчики, 3 навчальні центри та 10 складів, на яких працюють близько тисячі співробітників.
  • Перший завод на території країни-агресорки побудували ще в 1995 році.
  • Компанія випускає фарби під брендами Tikkurila, Finncolor, ТЕКС та "Ленінградські фарби".
  • З червня 2021 року Tikkurila входить до складу американського холдингу PPG Industries Inc.

Варто подивитися – Китай та Індія компенсують втрати Росії від санкцій: відео