На думку екс-міністра економіки Володимира Ланового, цим уряд розпочинає боротьбу проти людей, передає "УНН".

Він вважає, що таким чином влада хоче відволікти українців від нових проблем, одна з яких – подвійне підвищення тарифів на електроенергію.

"Люди, можливо, почнуть вірити чи сподіватися, навіть захищати таку вимогу. Але вона нездійснена по-перше тому, що в економіці спостерігається спад, наявна криза, наявний застій. Немає пропозиції робочих місць, а зарплати зростають тільки тоді, коли є надлишок робочих місць. І для того, щоб люди прийшли на роботу – їм підвищують заробітну плату", — каже Лановий.

За словами екс-міністра економіки, окрім зростання мінімальної зарплати зростуть і ціни на все інше. Він додав, що у бюджеті нема фінансового забезпечення для такого підвищення.

Читайте також: Міністр розповів, як зміниться курс долара після підвищення зарплат

"І вони хочуть підняти зарплати формально для того, щоб відмовити людям в субсидії і скоротити такого роду виплати. Почалася боротьба проти людей. Це гра уряду, при тому гра нечесна. Я скажу, що це блеф черговий. Запустити щось, якісь нові слова. Я називаю Гройсмана "розводящим". А потім він скаже, що "це не ми, це ж постачальники підвищили ціни" і так далі", — вважає Володимир Лановий.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман анонсував суттєве збільшення мінімальної заробітної плати вже з початку наступного року.

Президент України підтримав збільшення мінімальної зарплати до 3200 гривень