Плани уряду

Уряд планує залучити в бюджет до 12 мільярдів гривень від продажу держмайна. Прем'єр відмітив й те, що "Велика приватизація" не просто законопроєкт, а насамперед надзвичайно ефективний антикорупційний крок та потужний стимул для збільшення інвестицій і створення нових робочих місць.

До теми Рада розблокувала велику приватизацію

Шмигаль відмітив, що торішні прозорі аукціони приватизації сприяли збільшенню стартової ціни державних актів в десятки разів. Тож уряд націлений продовжити подібну практику й у цьому році.

Зменшення ролі держави в економіці – це передвиборча обіцянка Президента України, а також надзвичайно важливий крок для успішного економічного розвитку нашої країни,
– наголосив Шмигаль.

Що відомо про проєкт закону

Проєкт закону № 4543 про внесення зміни до розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" щодо приватизації об'єктів великої приватизації – спрямований на забезпечення проведення низки підготовчих, організаційних заходів та заходів, які передують проведенню продажу об'єктів великої приватизації на аукціонах, та проведення самих аукціонів, як зазначається в аналітичній записці.