Центренерго не має достатньо коштів, аби забезпечити необхідний запас вугілля. Це обговорили на нараді, у якій взяли участь міністр енергетики Герман Галущенко, очільник Фонду держмайна Дмитро Сенниченко, а також представники НБУ, Ощадбанку, Укрексімбанку та, звісно, Центренерго.

Читайте також У двох містах Львівщини опалювальний сезон знову під загрозою зриву: яка причина

Потрібна співпраця багатьох державних установ, – Галущенко

Для сталого проходження опалювального сезону нам потрібне злагоджене співробітництво всіх державних установ. Особливого цього року, коли ми маємо працювати в ізольованому режимі,
– заявив Галущенко.

Як повідомили в Укренерго, наразі на складах теплоелектростанцій – критична кількість вугілля. Станом на 16 серпня було 763 тисячі тонн вугілля – це на 38% менше, аніж передбачає графік.

У "Нафтогазі" готові до опалювального сезону

Зазначимо, тим часом у "Нафтогазі" повідомили, що Україна за запасами газу готова до опалювального сезону. Плановий обсяг, а це – 17 мільярдів кубів – уже досягнуто.

До теми Крим може залишитися взимку без тепла: чому хочуть зупинити роботу ТЕЦ

Що відомо про Центренерго?

Це одне з найбільших підприємств електроенергетичної галузі України, а також єдина в Україні енергогенеруюча компанія. У загальному обсязі виробництва електроенергії України частка компанії складає близько 8 %, в структурі теплової генерації — близько 18 %.