Про це повідомив голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний під час селекторної наради щодо пенсійної реформи, повідомляє "Укрінформ".

"Одразу протягом доби після набрання чинності закону органами Пенсійного фонду будуть виготовлені додаткові виплатні документи по перерахованих пенсіях. Виплата пенсій у жовтні буде здійснена по двох відомостях", – сказав голова ПФУ.

Читайте також: Коли Порошенко підпише закон про пенсійну реформу: відома дата

Зарудний зазначив, що пенсіонери, у кого дата отримання пенсій припаде вже після набрання чинності закону – отримають виплату по одній відомості – в попередньому розмірі, і по іншій — додаткову суму перерахунку.

Ті пенсіонери, які вже з 4 жовтня до набрання чинності закону встигнуть отримати пенсію в старому розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду в жовтні, тобто до 25 жовтня,
– запевнив глава фонду.

Нагадаємо, 3 жовтня Верховна Рада розглянула пенсійну реформу. Вона змінить підходи до наповнення пенсійного фонду і закладе основи зростання пенсій. З часом багатолітня бюджетна діра, викликана пенсійним навантаженням, повинна зникнути.