Як повідомило агентство Bloomberg, курс угорської валюти до євро опустився в ході торгів до рекордних 320,33 форинта. Попередній рекорд - 317,92 форинта - був зафіксований 14 листопада.

Прибутковість десятирічних облігацій Угорщини підскочила в ході торгів на 50 базисних пунктів - до 10,87% річних - максимуму з квітня 2009 року. За останні три сесії прибутковість паперів додала 97 базисних пунктів.

Євросоюз і МВФ припинили переговори про надання допомоги Угорщині в грудні, оскільки уряд готував законопроект, який ставив під загрозу незалежність Центробанку країни. Парламент Угорщини схвалив законопроект 30 грудня.

Нагадаємо, 21 грудня 2011 року рейтингове агентство Standard & Poor's знизило довгостроковий рейтинг Угорщини до "BB+" з "BBB-" і попередило про можливість ще одного його зниження протягом 2012 року.

На думку агентства, угорський уряд недостатньо ясно визначив, як він збирається боротися зі зростаючим бюджетним дефіцитом, крім того, аналітики сумніваються в передбачуваності дій угорської влади, які вносять зміни в статус центробанку, а також конституцію країни.

У листопаді Moody's знизило рейтинг Угорщини на один пункт - до "Ba1".