За інформацією LIGA.net, нещодавно в Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), відбулася зустріч, у якій брали участь як представниками цієї компанії, так і Укртелекому та "ТриМобу".

Зазначається, що LycaMobile планує підписати партнерську угоду з мобільним оператором Ріната Ахметова СКМ, який було створено на базі компаній Vega і ММДС, а також вихідців з life :).

Читайте також: Власник "Київстару" хоче продати вежі в Україні, – ЗМІ

До слова, у прес-службі Укртелекому наголосили, що компанія розглядає варіант розвитку "ТриМоб" (оператор мобільного зв’язку від Укртелекому, який також належить Рінату Ахметову – "24" ) у співпраці з LycaMobile, однак деталей перемовин не оприлюднили.

Крім того, підтвердив інформацію про зустріч і голова НКРЗІ Олександр Животовський.

"Їм потрібна консультація щодо формату співпраці. Точніше, щодо технічних і юридичних особливостей. В цьому і розбираємося", – підкреслив він.

Додамо, що наприкінці 2015 року LycaMobile почала консультації з НКРЗІ, однак так і не зуміла знайти партнерську мережу.

Довідка: LycaMobile – це повноцінний британський віртуальний оператор з усіма необхідними IT-системами для надання телеком-послуг. Бізнес таких компаній полягає в тому, що вони орендують у мобільних операторів інфраструктуру та продають на її базі сервіси для кінцевих клієнтів (наприклад, на таких умовах компанія вже понад п'ять років співпрацює з британським оператором O2). В Україні віртуальними були такі популярні молодіжні бренди, як "Джинс" і Djuice.