В інтернеті оприлюднили розрахунки Консалтингової групи "А-95" і НАК "Нафтогаз". Згідно з цією інформацією, ціни на пальне підняли у мережах АЗС WOG, ОККО, SOCAR та інших.

До теми Бензин в Україні знову подорожчає: Мінекономіки встановило нові граничні ціни

Мінекономіки встановило граничні ціни з урахуванням максимальної торговельної надбавки граничну ціну на дизель – 28,69 гривень за літр. Найвища встановлена ціна на бензин становить 30,94 гривні за літр.

АЗС змінили ціни на пальне

На заправках мережі WOG, ОККО відповідні граничні ціни встановили ще 5 вересня. Відтак ціна на дизпаливо зросла на 58 копійок за літр, а на бензин А-95 – на 41 копійку.

SOCAR встановили максимальну ціну – 30,94 гривень за літр бензину А-95. Дизель на АЗС цієї мережі коштуватиме як і раніше – 32,98 гривень.

У мережах автозаправних станцій Shell, "БРСМ-Нафта", "Укрнафта", АМІС, "Параллель", UPG, SUNOIL та інших ціни на пальне підняли на 5 – 60 копійок за літр. Деякі компанії вартість бензину та дизелю не змінювали взагалі.


Таблиця роздрібних цін на бензин та дизель в Україні / Скриншот з сайту Enkorr

Державне регулювання цін: головна інформація

  • В Україні з травня 2021 року державні органи розпочали регулювання роздрібних цін на бензин та дизель. У такий спосіб мають на меті запобігати зловживанням на АЗС.
  • Розрахунки здійснює НАК "Нафтогаз України". Компанія відправляє дані в Мінекономіки 3 рази на місяць.
  • Наприкінці серпня ціна на бензин та дизель дещо впала. Втім уже на початку вересня знову зросла.