Чи чекати на виплати ФОПам

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко заявив на форумі, що в України є інструменти й програми, які були напрацьовані минулого року, вони можуть і будуть застосовані у випадку, якщо розширення обмежень буде продовжуватися.

Читайте також На який ВВП все ж таки чекати українцям у 2021 році: прогнози політиків розділились

Петрашко також зазначив, що якщо буде введений новий формат карантину, то уряд буде на нього реагувати. Адже у нього є напрацьовані інструменти й програми.

Всі програми, які були напрацьовані минулого року, можуть і будуть застосовані у випадку, якщо розширення обмежень буде продовжуватися,
– заявив Петрашко.

Чи буде жорсткий карантин на думку Петрашка

Міністр зазначив, що наразі відбувається зростання захворюваності й країни Європи активно запроваджують карантинні обмеження. Проте, в Україні більшість областей працюють нормально і запроваджено лише окремі карантинні зони.

Які програми вже діють в Україні

Петрашко нагадав, що в Україні діє не лише програма 8 тисяч. Програма діяла ще у минулому 2019 році та була створена для підтримки й по тимчасовому безробіттю, і поверненню ЄСВ для підприємців. Завдяки програмі 400 українців отримали державну підтримку.

Зараз в нас вже є деякі програми, які діють на постійній основі,
– акцентує Петрашко.