Раніше у ЗМІ з'явилась інформація, що Печерський районний суд зняв арешт з рахунків компаній, які вважались "сферами впливу" Олександра Януковича.

Читайте також: Журналіст пояснив, чому на розморожених рахунках сина Януковича вже може не бути грошей

Як пише "Економічна правда", з арештованих раніше 2,6 мільярдів гривень, що були на рахунках у "Всеукраїнському банку розвитку" приблизно 2 мільярди уже виведено.

Решта грошей існують лише "на папері".

З посиланням на співрозмовників, знайомих з ситуацією, видання пише, що зараз на рахунках банку з пов’язаних з Януковичем є приблизно 559 мільйонів гривень.

Ці кошти перебувають у 9-й черзі акцептованих вимог кредиторів. Проте ці кошти існують лише віртуально, оскільки активів банку не вистачить на задоволення вимог кредиторів 9-ї черги,
– йдеться у матеріалі.

За версією слідства, службові особи "Всеукраїнського банку розвитку", власником якого був Олександр Янукович, з метою отримання державних коштів незаконно кредитували за завищеними ставками регіональні філії "Укрзалізниці" у період з 1 січня 2013 року по 30 червня 2014 року.

Загалом таких "кредитів" видали на суму понад 2,5 мільярди гривень, а для легалізації коштів працівники банку розмістили їх на рахунках, оформлених на підставних осіб.