Програма Ukraine Global Scholars – це благодійна організація, що була створена в 2015 році українцями-випускниками закордонних вишів.

До теми До світового рейтингу потрапили 10 вишів з України: перелік

Організація безкоштовно допомагає талановитим українським школярам вступити на навчання до найкращих коледжів, шкіл та вишів світу.

Натомість всі студенти зобов’язані після навчання повернутися до України впродовж 5 років після випуску та зробити значний внесок у її розбудову.

З часу заснування Ukraine Global Scholars у 2015 році фіналістами програми стали 173 талановитих школярі з усіх областей України, 129 з них отримали стипендії на навчання загальною сумою понад 33 мільйони доларів.

Цього року 48 талановитих українських школярів отримали стипендії та з вересня почнуть навчання у популярних закладах освіти за кордоном. Окрім того, до програми UGS долучились ще 70 школярів, які у серпні розпочали підготовку з командою менторів.

Куди вступили найрозумніші випускники 2021 року? 24 канал дізнався, у які виші України та світу вступили 30 найрозумніших випускників, які цього року отримали на ЗНО сумарно з чотирьох навчальних предметів не менше ніж 790 балів.

Цьогоріч 100 тисяч гривень від держави отримають 27 з 30 можливих випускників закладів середньої освіти, адже троє учасників ЗНО вступили до закордонних вишів.

Найбільше заяв від найрозумніших вступників надійшло до таких університетів:

  • КНУ ім. Тараса Шевченка – 9;
  • КПІ ім. Ігоря Сікорського – 4;
  • Український католицький університет – 4.

З 30 найрозумніших учасників ЗНО тільки дві особи вчитимуться за навчальними програмами гуманітарного профілю. Інші 28 найрозумніших випускників шкіл обрали технічні та природничі науки для навчання.