Founder Institute займається стартапами на початковій стадії (pre-seed), а його штаб-квартира розташована у Кремнієвій долині. 20 травня заплановано перший вебінар українського підрозділу акселератора на тему "Фінансування стартапів в Україні: як правильно залучати кошти".

До теми Фінансова грамотність підприємця: 5 корисних освітніх платформ

Відбір та участь у програмі Founder Institut

У програмі братимуть участь 25 команд з України, яких оберуть на конкурсній основі. Основним критерієм для відбору буде оцінка DNA Assessment – після заповнення заявки пройти її запропонують всім претендентам.

Участь у програмі не є безкоштовною. Тим командам, які зареєструють заявки до 27 червня, запропонують навчання за 299 доларів США, а зареєстрованим пізніше вказаної дати – за 399 доларів.

Цю суму стартапу можуть повернути протягом перших тижнів навчання. Окрім цього, українські команди повинні будуть віддати частку у своїх проєктах у розмірі 4% в обмін на участь в програмі.

Подати заявку можна до 22 серпня 2021 року.

Цікаво Бізнес для найменших: коли варто вчити дитину підприємництву

Чого навчатимуть у програмі

Команди, які отримають місце у програмі, запропонують навчання теоретичних та практичних знань, які можна буде застосувати для їх власних бізнес-ідей.

Блоки програми вибудувані таким чином, щоб відтворити ключові етапи підготовки та планування стартапу, з кульмінацією у вигляді готової конкурентоспроможної бізнес-моделі.

Випускники програми отримають інформаційну та репутаційну підтримку від Founder Institute для розвитку бізнесу та залучення інвесторів.

В програмі передбачено такі методи навчання:

  • щотижневі семінари про те, як перетворити ідею в рентабельний бізнес;
  • пряме спілкування з понад 100 менторів під час спеціальних сесій;
  • допомога під час реєстрації компанії, отриманні дозволів та ліцензій;
  • допомога у налагодженні ділових відносин з партнерами, які потрібні для втілення бізнес-ідеї стартапу тощо.