Цікаво, що сама колекція була готова ще в квітні 2020 року, але через пандемію коронавірусу презентацію довелося перенести на середину грудня, повідомляє "Суспільне".

Цікаво Правильно чи вірно, виняток чи виключення: 10 мовних порад від мовознавця Олександра Пономарева

Як виникла асоціація письменників з богами? Савлюк запевняє, що письменники творять у своїх книжках нові світи, людей, емоції, переживання. Саме вони вбивають людей, а через кілька сторінок воскрешають їх. Тому, власне, вийшла така асоціація письменників з богами.

Олімпійські боги живуть три тисячі років і не помирають. Так і письменники – мають імунітет до небуття", – зауважив митець.

Прототипами оліпійських богів стали 13 сучасних українських письменників: Юрій Винничук, Андрій Любка, Василь Шкляр, Марія Матіос, Ірена Карпа, Тарас Прохасько, Іван Семесюк, Валерій Ананьєв, Оксана Забужко, Сергій Жадан, Юрій Іздрик, Юрій Андрухович, Руслан Горовий.

Дивіться письменників в образах богів:


Додамо, що Богдан Савлюк уже кілька років створює мініатюри з полімерної глини: козаків, гуцулів, сучасних військових та артистів. Спочатку його роботи мали бути просто іграшками, але згодом виявилося, що мініатюри більше подобаються дорослим, ніж дітям.