Навіть під час карантину вчитель зміг зацікавити своїм предметом школярів. Телеканал СК1 дізнався, як Миколу Тарасюку вдалось пробудити у школярів інтерес до інформатики.

Цікаво Як вчителі мають оцінювати учнів на дистанційному навчанні: пояснення МОН

Педагог користуються популярними додатками серед школярів та навіть може провести прямий ефір в інстаграмі.

"Спочатку я зробив прямий ефір для дітей в інстаграмі, а тоді провів кілька закритих конференцій в ютубі для учнів і їхніх батьків. Найбільше всіх зацікавило не отримання оцінки, а заохочення", – розповідає Микола Тарасюк.

А для старанних учнів вчитель придумав невеликі подарунки. Власним коштом він купив браслетики з надписом "Crazy teacher".


Браслети для учнів / Фото СК1

Спочатку він замовив їх 60 штук. А згодом зняв на відео процес розпакування, аби показати дітям, що подарунок реальний. Отримати його діти можуть легко – для цього потрібно виконувати всі завдання вчасно. А вже найкращі учні отримали в подарунок навіть брендовані футболки.

Крім того, що педагог викладає інформатику, він є керівником футбольного класу й волонтером проєкту для дітей із синдромом Дауна. Під його керівництвом учні створюють короткометражні фільми, анімацію, опановують комп'ютерну графіку.


Микола Тарасюк / Фото "ВсеОсвіта"

Цікаво, що саме завдяки своїм методам навчання Микола Тарасюк цього року увійшов до 10 найкращих учителів країни за версією премії Global Teacher Prize Ukraine.