Відповідь на це питання дав т.в.о мінстра освіти і науки Сергій Шкарлет під час години запитань до уряду 18 вересня у Верховній Раді, передає 24 канал.

Цікаво Шкарлет заявив, що нічого не знає про закінчення свого випробувального терміну

Шкарлет запевнив, що для того, аби захистити вчителів МОН щотижнево проводить селекторні наради, надає рекомендації та разом з МОЗ намагається повернути гроші, які забрали з освіти у фонд коронавірусу.

"Щодо страхування, то коштів на це не передбачено, але МОН в рамках перерозподілю видатків в розмірі 540 мільйонів гривень ми хочемо спрямувати на засоби по боротьби з коронавірусом", – сказав Шкарлет.

За його словами, Міносвіти уклали меморандум з 5 страховими компаніями, які готові забезпечити страхування всіх працівників освіти на м’яких умовах.

Окрім того, Шкарлет нагадав, що з 2021 року зарплати вчителів зростуть на 30%. Якою буде зарплата у вчителів? Шкарлет заявив, що ставка зарплати вчителя вищої категорії на 1 січня 2021 року становитиме 6461 гривень, а на 1 липня – вже близько 7 тисяч гривень. А вже розрахункова заробітна плата вчителів становитиме від 12 тисяч до 14 тисяч гривень.