Про це заявив на брифінгу виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, передає 24 канал.

До теми У МОЗ назвали нові правила організації навчання у школах: деталі

На питання журналіста, що має робити школа, якщо вчитель заразиться на коронавірус, Мондриївський відповів, що тоді заклад має слідувати загальним правилам.

"Все буде робитися так само, як і під час виявлення будь-якого іншого хворого в закладі освіти. Людина повинна спочатку самоізолюватися. Потім будуть встановлюватися контакти і директор буде приймати рішення, хто замінятиме вчителя", – запечнив він.

За словами Мондриївського, вже залежно від ситуації буде прийматися рішення – або школу закриють, або клас іде на карантин, або ж лише вчитель.

В.о. першого заступника голови КМДА заявив, що у разі спалаху коронавірусу в школах вчителі та директори діятимуть згідно з рекомендаціями санітарних лікарів. Саме лікарі прийматимуть рішення щодо закриття навчальних закладів.

Є рекомендації санітарних лікарів – проінструктовані всі вчителі та директори. Якщо є якісь підозри, дитину дають медикам, і потім вони дають рекомендації, в залежності від того, якою буде ситуація,
– сказав Мондриївський.

Що робити, якщо в учня виявлять симптоми коронавірусу?

  • Вчитель має повідомити про цю ситуацію адміністрацію школи та медпрацівника, а також батьків дитини.
  • Потім варто ізолювати дитину в окрему кімнату та обмежувати вхід до цього приміщення. У разі потреби медпрацівник повинен викликати швидку медичну допомогу.
  • Вчительмає провести інструктаж з іншими дітьми, які контактували з дитиною, в якої виявили ознаки хвороби. Дітей з групи чи класу цього учня варто ізолювати.

Правила поведінка, коли в учня виявили симптоми коронавірусу інфографіка 24 канал
Правила поведінка, коли в учня виявили симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу