У поліцію звернулась місцева жителька, сина якої й ображав булер. Про це правоохоронці написали 23 грудня.

До теми Не хотіла б перебувати у СІЗО, – учасниця побиття школярок у Запоріжжі подала апеляцію до суду

Батьків учня оштрафували, бо він булив дітей

На Херсонщині ювенальні поліцейські склали протокол за булінг на батьків учня 4 класу, який кривдив однокласників,
– розповіли правоохоронці.

Вони пояснили, що матір, яка звернулась у поліцію, розповіла – булер знущається з її 10-річного сина. Ювенальна превенції приїхала у школу та з'ясувала, що булінг справді є.

"Від цькування потерпав не лише син заявниці, а й інші учні класу. Булер штовхав дітей, плювався у них, словесно ображав та систематично провокував конфлікти", – розповіли у поліції. За словами вчителів:

  • булер агресивно поводився з усіма дітьми;
  • на зауваження вчителів не реагував;
  • вони пpoвoдили виxoвну poбoту з дитиною, але ситуація не змiнилacя.

Саме тому інспектори ювенальної превенції з батьками та вчителями провели роз'яснювальну роботу з учнем та пояснили йому, що така поведінка неприпустима.

Останні випадки булінгу в Україні

  • На Херсонщині 13-річний хлопець знущався з однокласників. Він дозволяв собі штовхати, розкидати речі, та одяг обмальовував маркером. Булер запевняв, що так він жартував. З хлопчиною провели виховну бесіду, а його батьки отримали протокол за булінг.
  • Учасницю побиття школярок у Запоріжжі, яка завдала найбільше ударів, посадили в СІЗО на 60 днів. Сама ж дівчина казала, що не хотіла б перебувати у СІЗО, і подала апеляційну скаргу до суду.
  • 13 грудня стало відомо, що в Запоріжжі зробили операцію школярці, яку жорстоко відлупцювали старші дівчата на шкільному стадіоні. Все трапилось, ймовірно, через ревнощі.