Так, близько 100 громадян взяли участь у пікеті під Чернівецькою ОДА з вимогою скасувати дистанційне навчання у школах та перейти до очної форми, передає видання Molbuk.

До теми В Івано-Франківську учні підуть у школи з 14 вересня, попри рішення Києва, – мер міста

Пікетували як жителі Чернівців, так і батьки з сусідніх громад, зокрема Великокучурівської ОТГ. Вони вийшли з плакатами "Ми – за очне навчання" та вимагають, аби влада дала можливість їхнім дітям навчатися не дистанційно, а очно.

Протести батьків
Протести батьків у Чернівцях / Фото Molbuk

За їхніми словами, діти повинні нормально навчатися. Адже в області не кожна дитина має змогу дистанційно навчатися бо немає ґаджетів чи Інтернету.

Тому група батьків підписалась під зверненням до голови ОДА з вимогою скасувати обмеження на навчання школярів. "Ми категорично проти дистанційного навчання. Це – нереально, наші діти не сприймають цю форму навчання. Ні першокласники, ні 11 клас! Це просто абсурд!", – заявила учасниця пікету.

Протести в Чернівцях
Батьки зібралися під Чернівецькою ОДА на протест / Фото Molbuk

Батьки школярів також поскаржилися на те, що через онлайн-навчання вони не можуть піти з дому, зокрема, і працювати. До того ж, під час навчання постійно "зривається" ефір на платформі ZOOM або немає нормального інтернету.

Що відомо про "червону" зону у Чернівецькій області?

Станом на 7 вересня у Чернівецькій області ( у Чернівцях, Вижницькому, Глибоцькому, Заставнівському, Кіцманському, Новоселицькому та Сторожинецькому районах) діє "червона" зона, яка передбачає суворі обмеження. Там усі школи переведені на дистанційне навчання.

Станом на 7 вересня у Чернівецькій області зафіксовано понад 11 тисяч підтверджених випадків коронавірусу від початку поширення пандемії в Україні. Так, 301 людина померла.