Про це повідомила пресслужба міської ради Чернівців. Відповідне рішення вже підписано секретарем міськради Василем Проданом.

Цікаво У МОЗ назвали нові правила організації навчання у школах: деталі

Зазначимо, що з 24 серпня 2020 року до "червоної" зони потрапили міста з 5-ти областей України, серед них і Чернівці. Згідно з правилами, в цих регіонах забороняється робота громадського транспорту, діяльність кафе, ресторанів та відвідування шкіл і садочків.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях до 7 вересня буде призупинена робота усіх державних дитячих садочків, а навчання у школах розпочнеться дистанційно.

Однак, через посилені карантинні заходи містяни влаштували протести перед міською адміністрацією з вимогою дозволити працювати школам і дитсадкам.

Тож, на позачерговій сесії у Чернівцях 25 серпня депутати підтримали (31 голос "за") проєкт рішення про епідемічну ситуацію. Він дозволяє:

  • роботу громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень;
  • суб’єктів господарювання (ринків, торгівлі, кінотеатрів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів, зали тощо);
  • закладів громадського харчування, за умови присутності в залі не більше 20 осіб;
  • дошкільних закладів та шкіл, за умови дотримання рекомендацій від МОЗ.

Проте разом з тим забороняється робота розважальних закладів, ігрових зон в ТРЦ, проведення масових заходів тощо.

Окрім того, депутати міської ради попросили Міністерство інфраструктури не скасовувати зупинки поїздів далекого сполучення.

Додамо, що за весь час у Чернівцях та області на COVID-19 захворіло 9 541 осіб, померли – 266. За останню добу, 25 серпня, в області 170 нових випадків.