Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та страхування Михайло Радуцький запевнив, що в українських школах небагато учнів та вчителів хворіють на COVID-19, повідомляє пресслужба партії "Слуга народу".

Цікаво Дистанційна освіта в школах скасована: у яких містах поновили очне навчання

За його словами, влада має дозволяти традиційне навчання в школах та садочках, а закривати їх треба тільки в найкритичніших ситуаціях. І оскільки у школах хворіють менше 1% учнів та працівників закладів, то діти поки продовжують навчатися, і змін не планується.

Водночас він нагадав, що коронавірус відрізняється від інших вірусних хвороб тривалим інкубаційним періодом. "Найнебезпечнішою ця хвороба є за два дні до того, як з’являються перші симптоми. Тому існує велика ймовірність, що в сім’ї всі перехворіють на коронавірус", – сказав Радуцький.

На думку голови Комітету ВР з питань здоров'я, взимку на Україну чекає збільшення кількості захворювань. "Пандемія закінчиться тоді, коли завершиться розробка та реєстрація вакцини і розпочнеться вакцинація населення. Ми на цьому шляху", – додав він.

Коли в Україні закриватимуть школи на карантин

Зазначимо, що уряд назвав умови для закриття садочків й шкіл:

  • забороняється відвідування садочків, шкіл та закладів позашкільної освіти тільки у випадку, коли на самоізоляції через контакт із хворими перебуває понад 50% учнів і персоналу закладу.
  • забороняється відвідувати заклади освіти групами більше 20 осіб.

Тому влада просить адміністрації закладів освіти стежити за тим, аби всі учасники навчального процесу дотримувалися заходів безпеки.


Рекомендації МОЗ щодо навчання / Інфографіка 24 каналу