Святошинська окружна прокуратура Києва спільно з поліцією викрила екс-директора місцевого інтернату та керівника підрядної організації у розтраті та привласненні бюджетних коштів.

До теми У Чернігові викладач військової частини отримав звання за підробленим дипломом

Правоохоронці з’ясували, що між будинком-інтернатом та приватним товариством був укладений договір щодо встановлення системи кондиціонування та вентиляції в інтернаті за державні кошти.

Після встановлення обладнання екс-керівник дитячого будинку без залучення спеціалістів надав розпорядження здійснити оплату послуг, обсяг який був завищений на близько 300 тисяч гривень.

Наразі екс-директору інтернату та керівнику приватного товариства повідомили про підозру та підготували клопотання до суду про обрання запобіжних заходів.

Що загрожує зловмисникам? Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади чи займатися певною діяльністю.


До слова, ВАКС визнав винним керівника Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук Ореста Фурдичка за одержання хабара у розмірі 500 тисяч доларів. Його присудили до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.