Перша та найбільша дистанційна школа України, яка працює з 2015 року, не зупиняла освітній процес за жодних обставин. Тож як і під час пандемії COVID-19, так і в умовах повномасштабної війни всі школярі "Оптіми" мали доступ до якісної освіти, зазначає 24 Канал.

Читайте також Продуктивне літо: як поєднати відпочинок та можливості розвитку для дитини

Саме тому для батьків ця дистанційна школа стала синонімом до стабільності в навчанні їхніх дітей. Адже навіть ті родини, які змушені були евакуюватись та знайти прихисток в Україні чи за кордоном, були певними, що їхні школярі без перешкод освоюватимуть нові матеріали зі шкільної програми. Достатньо було під'єднатись до інтернету та продовжити навчання.

У чому ж полягають переваги дистанційної освіти в "Оптімі" та які результати демонструють учні цієї школи, читайте далі.

"Оптіма" – лідер галузі

Саме "Оптіма" на сьогодні є лідером серед дистанційних шкіл України за кількістю учнів, адже понад 15 000 родин довіряють своїх дітей цьому навчальному закладові.

Зокрема, у 2022/23 навчальному році у цій дистанційній школі здобули початкову освіту 739 учнів, базову середню – 1 838, повну загальну середню – 2 361 школяр.

500

"Оптіма" – лідер дистанційної освіти в Україні / Фото Shutterstock

Така популярність цієї найбільшої дистанційної школи зовсім не випадкова. "Оптіма" створює безпечні та комфортні умови для навчання кожної дитини.

Крім цього, тут працюють вчителі, які є професіоналами своєї справи і подають матеріал якісно та доступно, використовуючи інноваційні методики та підходи. Відповідно це позначається на якості знань школярів. Так, лише у 2022/23 навчальному році понад 600 учнів завершили навчання із відзнакою: майже 500 дітей із золотою медаллю, ще близько 200 – зі срібною.

Переваги дистанційного навчання

В Європі дистанційна освіта вже давно отримала схвальні відгуки та продемонструвала ефективність. Водночас в Україні поки що не всі батьки довіряють дистанційному формату освіти. А даремно, адже таке навчання має чимало переваг. "Оптіма" доводить це своїм прикладом, адже пропонує учням здобувати знання у форматі, випробуваному досвідом.

Дистанційна освіта у цій школі – це:

 • прозора електронна система;

 • навчальні матеріали відповідного класу, авторські уроки з аудіо, фото і відеододатками;

 • послідовне поурочне вивчення всіх предметів у своєму темпі сприйняття;

 • освітні кейси – унікальний навчальний матеріал для поглиблення знань та розвитку компетенцій;

 • індивідуальний підхід;

 • класний керівник, тести та завдання на перевірку знань, онлайн-заняття та консультації, контроль успішності навчання;

 • методика підвищення інтересу дитини до знань: навчальні мультфільми, комп'ютерні ігри тощо.

Чому "Оптіма" – ідеальна школа для вашої дитини

"Оптіма" має найбільший досвід серед дистанційних шкіл в Україні. Вона пропонує сучасну освіту, авторські навчальні матеріали та постійну підтримку від вчителів. Тож у цьому навчальному закладі дитина здобуватиме знання легко, цікаво та у комфортному для неї ритмі.

Школярі зможуть оцінити переваги навчання в "Оптіма", серед яких:

 1. Час. Школярі навчаються за індивідуальним графіком.

 2. Зручність. Можна відвідувати уроки з будь-якої точки світу.

 3. Ефективність навчання. Дистанційний формат освіти, який пропонує школа, має підтверджені практикою результати. У матеріалах "Оптіми" відсутня зайва інформація, а заняття можна проходити у власному темпі. До того ж уроки є неймовірно цікавими через доступне подання тем та численні анімаційні й мультиплікаційні елементи. А закріплювати вивчений матеріал учні від 1 до 11 класів можуть за допомогою захопливих інтерактивних завдань та ігор.

Навчання в "Оптімі" надає низку переваг / Фото Shutterstock

 1. Увага та підтримка. "Оптіма" забезпечує постійну допомогу учням з боку викладачів та тьюторів.

 2. Розвиток. Завдяки якісно розподіленому часу в дитини з'являються можливості для відвідування різноманітних гуртків і курсів, а також для відпочинку.

Понад 100 тисяч учнів, які тут здобувають знання, вже змогли оцінити всі переваги дистанційної школи "Оптіма". Навчання тут відбувається за програмами МОН України, але з інтерактивним підходом. При цьому діти мають змогу вивчати українську, англійську, польську, німецьку мови.

Після завершення школи кожен учень отримує офіційні документи про освіту єдиного державного зразка України. До того ж "Оптіма" має міжнародну акредитацію, що відкриває двері її випускникам до найкращих вишів планети, зокрема, Гарварду.

Школярі отримують стипендії

Найбільша дистанційна школа України "Оптіма" та благодійний фонд "За майбутнє дітей" ще у 2022 році запровадили стипендіальну програму для українських школярів. Учні отримують компенсацію повної або більшої частини вартості освітніх послуг.

Зверніть увагу Шанс на якісну освіту: дистанційна школа "Оптіма" впроваджує благодійну програму для учнів

Протягом 2022/2023 навчального року стипендії надали 839 дітям, які мешкають в Україні та ще у 27 країнах світу. Стипендіати навчалися за якісними матеріалами школи "Оптіма". Важливо, що цю благодійну програму продовжать і у наступному навчальному році. Стипендії насамперед призначені для вразливих категорій дітей.

Безкоштовний демодоступ для знайомства з "Оптімою"

Тож якщо ви шукаєте найкращий навчальний заклад для свого учня, ви можете познайомитися з першою та найбільшою дистанційною школою України вже зараз. "Оптіма" пропонує безкоштовний демодоступ до своєї навчальної платформи на 14 днів. Протягом цього часу ви зможете переглянути всі освітні матеріали для 1 – 11 класів та оцінити переваги цієї школи.

Тестуйте дистанційне навчання вже сьогодні та зробіть важливий крок до успішного майбутнього вашої дитини.