Саме цей формат навчання протягом останніх років врятував українських учнів та студентів від надзвичайних освітніх втрат. Неймовірну кропітку та значну роботу у цьому напрямку здійснює, зокрема, перша і найбільша в Україні дистанційна школа "Оптіма", зазначає 24 Канал.

Читайте також Найбільша дистанційна школа України "Оптіма" стала фіналістом престижної міжнародної премії


"Оптіма" значно розвиває українську освіту / Фото "Оптіма"

Цей заклад освіти завжди випереджає інших своїми новаціями та передовими ідеями. І, звичайно, не забуває ділитися своїм досвідом з іншими, що надзвичайно цінно для освіти всієї країни. Як ОПТИМістам це вдається, розповідаємо у матеріалі.

"Оптіма" презентувала інноваційні рішення для освіти

Цього разу дистанційна школа "Оптіма" на освітньому форумі в Києві представила інноваційні рішення для освіти.

Ми постійно вдосконалюємо якість навчання та покращуємо освіту для українців. На форумі ми продемонстрували найсучасніші технології та підходи до навчання,
– розповіли представники школи.

Стенд "Оптіми" мав максимальну популярність і став справжньою сенсацією, адже кожен прагне бути дотичним до освіти нового рівня. "Оптіма" вражала відвідувачів VR-експериментами, інтерактивними демонстраціями та фотозоною із миттєвим друком.


"Оптіма" презентувала унікальні освітні інновації на виставці / Фото "Оптіма"

Завдяки "Оптімі" відвідувачі занурилися у світ віртуальної реальності. Це викликало безліч цікавих дискусій. Водночас фахівці цієї дистанційної школи взяли участь в обговореннях, поділилися досвідом і відповіли на численні запитання відвідувачів.

Які актуальні теми обговорювали на форумі

На освітньому форму освітяни "Оптіма" виступали з двома важливими темами:

1. "Освітні втрати чи уповільнення? Психологічні основи мотивації дітей в умовах війни".

Зокрема, виступ психологині ТОВ "Центр освіти "Оптіма" Катерини Гольцберг викликав значну зацікавленість і відгуки слухачів.

2. "Всеукраїнський експеримент, спрямований на подолання навчальних втрат і впровадження змішаного очно-дистанційного навчання в закладах освіти".

Директорка дистанційної школи "Оптіма" Ольга Білодід і директор із розвитку Андрій Марченко розповіли про унікальний досвід упровадження інновацій для якісної освіти українських школярів.


Оптіма" презентувала унікальні освітні інновації / Фото "Оптіма"

"Оптіма" випереджає час і завжди на шляху інновацій. Разом ми будуємо світле майбутнє для наших дітей навіть у найскладніші часи,
– наголошують ОПТИМісти.

І закликають стежити за їхніми заходами та долучатися до розвитку української освіти разом.