Під час години запитань до Департаменту освіти директорка відомства Олена Фіданян заспокоїла, що освітяни міста готові до червоної зони.

До теми Як МОН рекомендує працювати школам, вишам та коледжам через погіршення ситуації з COVID-19

За її словами, карантин у школах таки варто запровадити, щоб розірвати ланцюжок захворюваності.

Робота шкіл столиці в червоній зоні

Чи будуть школи у Києві працювати очно? Фіданян повідомила, що у столиці є лише 7 шкіл та 24 садочки, де вакциновано 100% працівників. Всі решта шкіл не можуть працювати під час червоної зони карантину.

Директорка Департаменту освіти зазначила, що наступний тиждень у школах Києва будуть осінні канікули. Тож, за цей час вони спробують підняти рівень вакцинації працівників до 100%.


Кількість вакцинованих освітян у Києві / Інфографіка Департаменту освіти

Як працюватимуть школи у Києві наступні два тижні:

  • з 25 до 31 жовтня у школах Києва – осінні канікули;
  • з 1 до 8 листопада – якщо встановлять у столиці червону зону, невакциновані колективи (де немає 100% щеплених працівників) не зможуть працювати очно. Тобто запровадять дистанційне навчання.

Чи планують у цьому році олімпіади та конкурси для учнів? Фінанян наголосила, що їх будуть проводити, вже є наказ МОН. Але організовують такі заходи дистанційно.

До слова, по всій Україні одну дозу щеплення проти COVID-19 отримали 87% працівників шкіл. Водночас повністю двома дозами вакциновано близько 380 тисяч вчителів (60%). В яких регіонах найвищі та найнижчі показники – читайте у статті.