У КМДА додали, що жодного рішення щодо перенесення канікул наразі не ухвалювалося.

До теми Щодня інфікуються сотні дітей, – Ляшко пояснив, чому треба відправити учнів на канікули раніше

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський каже, що причин для дострокового початку осінніх канікул немає.

Наразі в школах Києва на COVID-19 хворіє трохи більше ніж 800 учнів, а це менше ніж 0,3% від загальної кількості столичних школярів. Крім того, у всіх закладах освіти вже вакциновано понад 86% працівників, що є однією з основних умов очної роботи,
– заявив він.

Водночас відправити школярів на канікули раніше вирішили у Харкові, Вінниці, Хмельницькому, а також і в Івано-Франківську, Херсоні, Кропивницькому та Сумах.

У МОЗ запевняють, що ситуація з захворюваністю на коронавірус з кожним днем погіршується, і тисячі учнів разом із вчителями вже на ізоляції. Тож школам наполегливо рекомендують запровадити канікули на тиждень раніше – з 18 жовтня.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко каже, що зазвичай канікули або призупинення навчального процесу призводить до щонайменше на 15% зниження захворюваності вже за 5 днів після ухвалення цього рішення.

До слова, освітяни включені до переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи. Так, ті вчителі, які до 7 листопада не вакцинуються, будуть відсторонені від роботи без збереження зарплати.