Мер Києва Віталій Кличко розповів, що, враховуючи попередній досвід, за наступної хвилі пандемії місто не буде закривати садочки та початкову школу.

До теми Навчальний рік розпочнеться вчасно та проходитиме у звичному режимі, – Шмигаль

За його словами, з квітня у столиці триває масштабна програма з вакцинації всіх киян та працівників освіти, зокрема. Освітяни є пріоритетною групою захисту.

В Києві працюють 17 пунктів вакцинації, де щеплюють працівників шкіл, садочків та інших закладів освіти міста. На сьогодні кожен другий освітянин столиці вже вакцинований,
– заявив Кличко.

Мер Києва додав, що у школах столиці вже завершують підготовку до 1 вересня. Так, у кожному другому закладі освіти здійснили поточні або капітальні ремонти. Відомо, що відремонтували 217 садочків та 242 школи.

На підготовку до нового навчального року столиця виділила 1,8 мільярда гривень.

Важливо Освіта під час карантину: як навчатимуться школярі та студенти з 1 вересня

Зазначимо, що новий навчальний рік в Україні планують почати в звичайному режимі. Керівник управління шкільної та дошкільної освіти Юрій Кононенко розповів, що учні початкової школи навчатимуться без масок, а старші учні будуть носити їх тільки на перервах.

Окрім того, за його словами, школи можуть проводити святкові лінійки 1 вересня. Однак бути лінійці або ні – остаточно вирішує навчальний заклад.