Представник партії "УДАР Віталія Кличка" Дмитро Білоцерковець розповів, що новий виш буде розташований у будівлі річкового вокзалу на Поштовій площі.

До теми Визначили 200 найкращих університетів України: рейтинг 2021 року

Після реставрації історичної будівлі університет прийме українців на навчання. Очікується, що до американського вишу вступлять перші студенти вже у 2022/23 навчальному році.

Наші діти, які хочуть здобути західну освіту, але не завжди мають можливість поїхати за кордон, скоро отримають таку можливість у Києві. Адже у місті з’явиться університет світового рівня,
– написав Білоцерківець.

На презентації американського університету виступив і мер Києва Віталій Кличко, який наголосив, що столиця підтримуватиме цей проєкт.

"Освіта – це ключ до життя. Багато хлопців і дівчат мріють отримати американську освіту. Так, вони зможуть не їхати до США по освіту, а отримати її тут, в Україні. Це прекрасна ідея, чудовий проєкт", – вважає Кличко.


Зазначимо, що до проєкту залучена низка інвесторів – як з американської, так і української сторони.

До слова, в Україні оприлюднили рейтинг 200 найкращих університетів. Так, його очолюють КНУ ім. Шевченка, КПІ ім. Сікорського та ХНУ ім. Каразіна. Які університети потрапили у 30-ку найкращих – дивіться у статті.