Київ з 1 листопада переходить до червоної зони карантину. Таке рішення місто ухвалило після консультацій з Міністерством освіти та Міністерством охорони здоров’я.

До теми Нові області в червоній зоні: як там працюватимуть школи та садочки

Зазначимо, що навчатися дистанційно будуть всі учні – із 1 до 11 класу. В такому режимі школи працюватимуть до поліпшення епідеміологічної ситуації в місті.

Мер Києва Віталій Кличко наголосив, що садочки продовжать працювати, але будуть дотримуватися правил червоної зони. Тобто очно працюватимуть лише ті дитсадки, де вакциновано 100% персоналу закладів. Виші також будуть працювати дистанційно.

Червона зона в Києві

Влада Києва вимушено відреагувала на постійне погіршення ситуації з COVID-19. Для того, щоб зменшити наплив важкохворих до лікарень, у місті вводять посилений карантин. Діятимуть вони з 1 листопада.

За словами мера столиці, всі державні та приватні організації можуть працювати лише за наявності на 100% вакцинованого персоналу.

Лише щеплені кияни, або ті, хто має негативний ПЛР-тест, зможуть відвідувати:

  • кафе;
  • ТРЦ;
  • спортзали;
  • кінотеатри;
  • супермаркети та магазини, а також інші заклади.

А громадський транспорт у столиці курсуватиме за графіком, однак користуватись ним можуть лише ті, хто має COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест. Перевіряти ці документи будуть поліцейські у вибіркових пасажирів.

До слова, у Києві від ускладнень коронавірусної хвороби померла молода вчителька Ірина Шамота. Жінка 11 днів тому народила малюка. Деталі – читайте у статті.