Про те, що з 21 вересня наймолодші мешканці Чернівців підуть у навчальні заклади, розповів секретар міської ради Василь Продан.

Цікаво Рада ухвалила постанову про виділення коштів на доплати вчителям і школам на захист від COVID-19

З понеділка наші діти підуть до шкіл і садочків. Дав доручення управлінню освіти організувати всі необхідні заходи для повноцінного початку навчального процесу,
– розповів секретар Чернівецької міськради.

Він підкреслив, що особливої уваги слід приділити харчуванню дітей і дотриманню всіх протиепідемічних норм. Повернення до навчання він назвав "спільною перемогою всього місцевого самоврядування й усієї громади".

Водночас у Чернівецькій міській раді розповіли, що вже створили робочу групу, яка й займеться перевіркою закладів освіти. Її мають завершити до 24 вересня.

Коротко про навчання в Чернівцях:

  • У березні 2020 року діти з Чернівців, як і на решті території країни, пішли на карантин і перейшли на дистанційне навчання. Воно тривало аж до завершення навчального року 2019 – 2020.
  • З 1 вересня чернівецькі школярі повернулися до звичного навчання, а наймолодші діти пішли в садочки. Та це тривало недовго, адже Чернівці потрапили до червоної карантинної зони, а дітей знову відправили додому.