Про нові напрямки роботи розказала голова комісії з питань освіти та науки Львівської облради Іванна Герус. На її думку, це покращить якість військового виховання на Львівщині.

Актуально МОН хоче відкрити в Україні "школу супергероїв": які діти там будуть навчатися

Що відомо про патріотичне виховання

Перший з них стосується покращення змісту та викладання предмету "Захист України".

Маємо пропозицію зробити ліцей імені Героїв Крут центром навчання для освітян, в межах підготовки програми національно-патріотичного виховання "Захист України",
– зазначила Герус.

Вона пояснила, що цей предмет віднедавна поновили у шкільній програмі для учнів 10 – 11 класів. Основною метою його викладання є "надавати учням знання та вміння для оборони країни, навчити їх діяти в надзвичайних ситуаціях".

Чи навчатимуться дівчата у ліцеї Героїв Крут

Другим вектором став пошук та розвиток гендерної рівності у ліцеї Героїв Крут. Оскільки у ліцеї школярі готуються до вступу у військові навчальні заклади. Проте майже 30-літня історія ліцею включає лише історії хлопців – для дівчат такої опції наразі немає.

Також ми хочемо надати можливість дівчатам навчатися у ліцеї. Поки що він зовсім не облаштований для цього, тут немає жіночої казарми,
– додала чиновниця.

Іванна Герус підкреслила, що львівські освітяни будуть "працювати над тим, щоб ліцей імені Героїв Крут став прикладом підготовки як для чоловіків, так і для жінок".