Для зйомок було використано матеріали з попереднього проєкту HSBC під назвою INVEST+, в межах якого відбувалися тренінги про фінанси, бухгалтерську справу та інвестиції. Епізоди планують публікувати двома державними мовами – англійською та мальтійською.

Цікаво Фінансова грамотність для підприємців: освітній серіал від державної онлайн-платформи

Що відомо про ініціативу

Голова Мальтійського бюро бізнесу Сімон де Цезарі розповідає, що основною метою запуску проєкту є зближення інтересів Європейського Союзу та представників мальтійського бізнесу.

В умовах економічної нестабільності, цифрова фінансова освіта є ключовою у розумінні населенням впливу їх фінансових рішень на подальший розвиток національної, регіональної та глобальної економіки,
– вважає Сімон де Цезарі.

Творці серіалу запевняють, що запуск проєкту планувався ще до пандемії COVID-19. На їх думку, в епізодах можна побачити віддзеркалення сучасної реальності, яка вимагає постійного навчання та використання цифрових технологій.

Зміни в професіях протягом останніх двох років стали невпинними, і серіал допоможе в пошуках нових можливостей працевлаштування, а також поглибить знання основ фінансових концептів, котрі сьогодні як ніколи релевантні для підприємців по всьому світу.

Додамо, що в Україні практика фінансової освіти за допомогою вебсеріалів також починає розвиватися. Зокрема, було запущено подібні проєкти для підприємців та учнів середніх загальноосвітніх шкіл.