Рішення ОАСК щодо плагіату Шкарлета

Раніше Сергій Шкарлет у своєму телеграмі написав, що Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про незаконність дій НАЗЯВО щодо пошуку плагіату у роботах міністра.

До теми Шкарлет виграв суд проти НАЗЯВО щодо плагіату у своїх наукових роботах

"За моїм позовом схвалено рішення про незаконність дій Комітету з питань етики. ОАСК визнав протиправними дії НАЗЯВО щодо пошуку плагіату в моїх наукових роботах. Як і обіцяв, у судовому порядку я захистив своє ім’я як науковця, який ніколи не займався плагіатом", – написав Шкарлет.

Як на це відреагували в НАЗЯВО

У Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти заявили, що будуть оскаржувати рішення ОАСК.

Мова йде, по-перше, про рішення суду першої інстанції, яке не набере чинності, якщо ми звернемося до апеляційної інстанції. А ми будемо звертатися. А, по-друге, це рішення ніхто не бачив. Як ми можемо коментувати рішення, яке ніхто не бачив,
– відповів голова НАЗЯВО Сергій Квіт.

За його словами, рішення суду неопубліковане. І він не знає, звідки міністр освіти дізнався про це рішення. “Ми маємо тільки офіційні стосунки з судами. І ми не знаємо рішень, які вони збираються виносити", – додав чиновник.

До слова, Верховна Рада призначила Сергія Шкарлета міністром освіти і науки 17 грудня 2020 року. Проте партія "Голос" заявила, що помітили кнопкодавство під час голосування. До прикладу, голос Суркіса за Шкарлета зарахували, хоча самого нардепа не було у Раді.