Тож одинадцятикласникам не варто гаяти часу та правильно оцінити свої знання й шанси на вступ, адже конкуренція за місце у вишах може розгорітися не на жарт, зазначає 24 Канал.

Читайте також Комплексна освіта міжнародного рівня: що таке білінгвальний клас та в чому його переваги

Як реально оцінити свій бал на НМТ і які нововведення чекають на абітурієнтів вже цієї вступної кампанії – розповідаємо у матеріалі.

Чому важливо набрати якомога більше балів на НМТ

Знання одинадцятикласників на НМТ перевірятимуть аж з чотирьох предметів. Три з них будуть обов'язковими і лише один можна буде обрати.

Та на абітурієнтів чекатиме й багато нововведень. Зокрема, НМТ-2024 вперше будуть складати майбутні артисти та спортсмени. Раніше вони могли стати студентами цих факультетів лише за результатами творчих конкурсів.

Сюрпризів та змін у цю вступну кампанію підкинуло і Міносвіти. Тепер держава видаватиме вступникам гранти на навчання, суми яких залежатимуть від результату НМТ. Тому абітурієнтам варто наперед розуміти, який потенційний бал вони можуть отримати.

І хоч часу до тестування залишається все менше, але повторити і заповнити прогалини у знаннях ще можна, за умови відмінної організації й тайм-менеджменту. Як впоратися із цим завданням на відмінно, розповідаємо далі.

Як перевірити свій бал на НМТ

Цьогорічні вступники можуть обрати різні способи перевірки власної готовності до тестування.

  • Самостійна перевірка

Тести, які складали випускники минулих років, – хороший спосіб переконатися у тому, чи готові ви до тестування. Вони допоможуть зрозуміти, які завдання будуть на НМТ, та перевірять психологічну готовність школяра до іспиту.

Необхідні матеріали розміщені у вільному доступі для всіх охочих. Але варто пам'ятати: такий варіант підготовки буде ефективним лише для націлених на результат та дисциплінованих учнів.

  • Перевірка з репетиторами

Якщо ж випускник розуміє, що не може самостійно визначити свої прогалини у знаннях, варто звернутися до репетитора. Він допоможе їх знайти, виправити та підкаже техніки кращого засвоєння матеріалу. Однак у цьому разі треба пам'ятати: послуги такого фахівця коштують недешево, а предметів на НМТ – аж чотири.

  • ЗНО / НМТ в Optima Academy

Перевірити свій рівень готовності до НМТ можна безоплатно на пробному онлайн-НМТ від Optima Academy. Питання, умови, часові обмеження при цьому будуть максимально наближені до державного тестування. Після завершення онлайн-НМТ випускник отримає не лише інформацію про кількість балів, які він набрав, але й деталізований результат з поясненнями і рекомендаціями щодо тем і питань, які необхідно повторити.

Така перевірка знань буде корисною не лише цьогорічним вступникам, а й тим, хто складатиме НМТ у 2025 році. В такому разі школяр матиме більше часу для підготовки та зможе ліквідувати всі прогалини у знаннях. Зробити це легко на курсах Optima Academy, де у зручний час онлайн чи офлайн фахові педагоги повторюють з учнями вже вивчений матеріал та всебічно готують їх до НМТ.

Чому ж Optima Academy стане ідеальним майданчиком для підготовки до іспитів? На це є чимало причин. Зокрема, в “Оптіма” є інноваційна та ефективна програма, яку постійно вдосконалюють. Уроки тут містять елементи крос-галузевих дисциплін, едьютейнменту, майнд-фітнесу, що сприяє найкращій засвоюваності матеріалу.

Та головне – в "Оптіма" працюють найкращі викладачі України, які мають не лише великий педагогічний досвід, але й вміють доступно і якісно пояснити навіть найскладніші теми.

Про це свідчать й успіхи першої і найбільшої дистанційної школи України. Так, у 2023 році за результатами НМТ “Оптіма” посіла:

  • 1 місце серед усіх дистанційних шкіл України;
  • 3 місце серед шкіл столиці;
  • 6 місце серед усіх загальноосвітніх шкіл нашої держави.

Середній рейтинговий бал учнів “Оптіми” склав 152,1, що є високим показником та найкращою оцінкою якості освіти, яку надає ця дистанційна школа.

Отже, якісна і комплексна підготовка до НМТ – це не міф, а реальність. Завдяки курсам Optima Academy кожен школяр може в цьому переконатись сам. Тож не варто відкладати це питання на потім, а вже сьогодні зробити вибір на користь якісної освіти.