Цей сертифікат підтверджує, що "Оптіма" відповідає вимогам стандарту: ISO 29994.2021 "Освітні та навчальні послуги – Вимоги до дистанційного навчання", зазначає 24 Канал.

Дивіться також "Оптіма" та ДТЕУ – офіційні партнери: які потужні можливості для реалізації отримають школярі

Сертифікат SIC: що про нього варто знати

Система міжнародної сертифікації (SIC) – це глобально визнана програма, яка надає підтвердження компетентності і якості в різних професійних галузях.

Сертифікація SIC дозволяє організаціям підтвердити стандарти якості та рівень знань і навичок своїх фахівців. Вона охоплює різноманітні сфери, включно з технологіями, управлінням, освітою тощо. Сертифікація гарантує високий стандарт кваліфікації для всіх сертифікованих спеціалістів.

"Оптіма" послідовно дотримується високих стандартів якості навчальних послуг. Пишаємося міжнародним визнанням, яке підтверджує нашу відданість освітнім інноваціям та ефективності навчального процесу! –
наголошують у закладі освіти.


SIC підтвердила професійність "Оптіми" / Фото "Оптіма"

Результати учнів "Оптіми" – ще один яскравий доказ якості

Професійність викладачів і якість освіти в "Оптімі" підтверджують не лише отримані сертифікати, а насамперед успішні результати НМТ її випускників. Зокрема, у 2023 році "Оптіма" потрапила у десятку найкращих шкіл за результатами мультитесту.

Так, ця дистанційна школа посіла:

  • 1 місце серед усіх дистанційних шкіл нашої держави;
  • 3 місце серед шкіл Києва;
  • 6 місце серед усіх загальноосвітніх шкіл України.

Середній рейтинговий бал учнів "Оптіми" склав 152,1 – а це високий результат та найкращий показник якості освіти, яку надає ця дистанційна школа.

Тож міжнародний сертифікат SIC ще раз підтверджує правильність вибору для навчання цієї дистанційної школи та те, що ОПТИМісти отримують знання від справжніх професіоналів своєї справи. Ба більше, здобувають освіту майбутнього вже зараз!