Одна мама розповіла у соцмережах, що мовляв вихователька написала в батьківському чаті прохання купити туалетний папір для дітей.

До теми На Рівненщині батьки скаржаться, що застали завідувачку садочку п'яною на роботі

Педагогиня стверджує, що придбання паперу державними коштами не передбачається.

На сьогодні в закладі закінчується туалетний папір… Тому, порадившись з батьківським комітетом групи, вирішили, що на кожну дитину необхідно принести 5 рулонів паперу звичайного, що має вистачити до літа,
– йдеться в повідомленні.

Мама додала, що також спілкувалася з цього приводу з завідувачкою садочку. З її слів, гроші на такі потреби закладу не виділяють із бюджету.

Як реагують інші батьки

Користувачі фейсбуку почали коментувати даний інцидент. За їх словами, на це мали б передбачити кошти.

  • "Взагалі-то мають бути забезпечені за державні кошти. І це нонсенс, що по 5 рулонів на дитину",
  • "5 рулонів до літа якого року вистачить? Ми також приносили, один рулон на початку навчального року. Чи вони ще себе вирішили забезпечити?".
  • "Якщо в дитячому садочку немає паперу, то ви, як мама, повинні були скаргу написати на директора за невиконання своїх робочих обов'язків".
  • "Цікаво, і як ото рахували, що саме 5 рулонів? Чому не 3 чи не 6?"
  • "1 рулон дитині і по 2 кожному вихователю додому".
  • "Так у кожному садку Одеської області. Скрізь здають кожен місяць на господарчі потреби. На жаль..."

Зазначимо, що за фінансування дошкільних закладів відповідають місцеві відділи освіти. Юристи кажуть, що якщо в них коштів бракує, це не привід вимагати гроші в батьків.

До слова, в Івано-Франківську міський голова Руслан Марцінків запропонував легалізувати батьківські внески в дитячих садочках. Він вважає, що потрібно ввести символічну плату з батьків, щоб не принижуватися. Деталі – читайте у статті.

Текст публікації посту "Батьки SOS":

Підкажіть, як діяти, коли вихователь скидає ось таке повідомлення:

"Шановні батьки! Дякуємо вам усім та особливо батьківському комітету за забезпечення групи рушничками та серветками. Однак на сьогодні в закладі закінчується туалетний папір і придбання його державними коштами не передбачається. Тому, порадившись з батьківським комітетом групи, вирішили, що на кожну дитину необхідно принести 5 рулонів паперу звичайного (не білого), що має вистачити до літа. Просимо кожну сім'ю принести по 5 рулонів паперу найближчим часом".

Йдеться про комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти "Журавлик" Вінницької міської ради.